O FESTIVALU

Vítejte na Augustiadě! Pokud jste hudební nadšenci, kteří hledají ty nejlepší interprety a nezapomenutelný zážitek, tak jste na správném místě!

Augustiada je srpnový hudební festival, a tak svým názvem odkazuje na jmeno měsíce srpna užívané v mnoha jazycích – August.
Náš festival slaví život a hudební umění. Augustiada je místo, kde se spojují lidé se stejným nadšením a vášní pro hudbu. Můžete se těšit na přátelskou atmosféru, skvělou muziku a bezstarostné chvíle strávené s lidmi, kteří sdílí stejnou lásku k hudbě. S pečlivostí vybíráme umělce, kteří vás zcela pohltí svým uměním a energií na pódiu. Zaručujeme vám, že každá sekunda na našem festivalu bude plná nezapomenutelných melodií a rytmů, které vás obohatí a pohladí na duši.

Chceme, abyste si každý okamžik užívali naplno, a proto jsme se postarali o vaše pohodlí, abyste se mohli plně soustředit na hudbu a nechali se unášet vlnou radosti a to navíc v malebném prostředí přehrady Olešná!

Přidejte se k nám a buďte součástí festivalu Augustiada!

UČINKUJÍCÍ

Jedinečné město! Jedinečné místo! Jedineční interpreti!
To je 2. ročník frýdecko-místeckého hudebního festivalu Augustiada na přehradě Olešná.

Augustiáda v Family Park Olešná - otevření areálu

13.00

OTEVŘENÍ AREÁLU

14:15 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ FESTIVALU

14.30

BYMA FAMILY

Osobitý zpěvák, kytarista a skladatel Pavel Býma, vystoupí se svým rodinným klanem synem Sebastianem (kytara)
a dcerou Nicolle (zpěv).

Augustiáda v Family Park Olešná - Byma Family

16.00

BANDJEEZ & KATEŘINA MARIE TICHÁ

Spojení frýdeckomístecké kapely Bandjeez a vynikající zpěvačky, autorky a držitelky ceny Anděl v kategorii Objev roku, které funguje prostě skvěle.

17.30

TEREZA MAŠKOVÁ

Tereza Anna Mašková je česká zpěvačka, pocházející z nedalekého Třince a vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018 a aktuálně rovněž účastnice taneční soutěže StarDance, takže se máme na co těšit!

19.00

STONAGE FULL OF SUN 🇵🇱

Slezské kvarteto Stonage Full Of Sun, jsou vítězové největšího rockového festivalu v Polském Rzeszówě v roce 2022 a držiteli řady ocenění z polských festivalů a soutěží. Jejich hudba je silně inspirována zvuky z jihu Spojených států, v tvorbě kombinují syrové a žhavé bluesové zvuky s těžkými kytarovými riffy a silnými bicími.

20.30

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS!

Leaders! vznikli v roce 2007 pod vedením Kamila Střihavky, legendy české rockové scény. Od té doby odehráli přes 350 koncertů…

Augustiáda v Family Park Olešná - Kamil Střihavka

22.00

PORTLESS (e. Support Lesbiens)

Kapela PORTLESS vznikla v roce 2012 po odchodu lídra kapely Kryštofa Michala a dalších tří členů kapely ze SUPPORT LESBIENS. Portless odehrají nejen hity Supportů, ale také hity z jejich samostatné éry.


Časy vystoupení jednotlivých interpretů jsou orientační a mohou se měnit podle aktuálních technických a provozních podmínek v místě akce, a také v závislosti na délce zvukových zkoušek jednotlivých kapel. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu, která zde bude v předstihu uvedena.

👨‍🎤 Celou akcí bude provázet moderátor Jirka Basta 👨‍🎤

VSTUPENKY

Přidejte se k nám a buďte součástí festivalu Augustiada!
Nechte se unést energií našeho festivalu a očekávejte vše, co si jen můžete přát.

Kupujte vstupenky v předprodeji a ušetříte!

JUNIOR VSTUPENKA

Zvýhodněná cena pro studenty ve věku 15 až 21 let

245 Kč

ZÁKLADNÍ VSTUPENKA

Tato cena platí pro 1 dospělého + 1 dítě do věku 15 let

490 Kč

VSTUP PRO 2

Zvýhodněná vstupenka pro 2 osoby v akci „Black friday

600 Kč

Cena vstupenek na místě 600 Kč/osobu.

Studenti ve věku 15 až 21 let a děti nad 140 cm mladší 15 let mají lístky na místě za 300 Kč.

Nákup vstupenek pro vás a vaše přátele nebo rodinu v předprodeji je nejenom zárukou společného dobrodružství, ale také výhodným rozhodnutím.

Mládež do 15 let má vstup na festival zdarma, a to pouze v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou! Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstup na festival zdarma po předložení průkazu při vstupu do areálu.

Pro vaše děti máme ve Family parku Olešná připravenou dětskou zónu s houpačkami, skluzavkami a trampolínami. Nebudou chybět klauni a malování na obličej. Společně si užijete zábavu a k tomu pořádnou porci skvělé muziky. Zkrátka srpnová zábava na Olešné, na které nemůžeš chybět!

BEZKONTAKTNÍ PLATBY

V celém areálu se platí pouze přes náramek s čipem, na který vkládáte kredit hotovostí nebo kartou.
Náramek s čipem dostanete na ruku u vstupu po předložení vstupenky.

MAPA PŘÍJEZDU

JAK SE K NÁM DOSTANETE A KDE ZAPARKOVAT?

Adresa konání festivalu je Family Park Olešná, ul. Bahno-Rovňa 1347, Frýdek-Místek. Festivalový areál je v sousedství s výhledem na přehradu Olešná.
Oficiální parkoviště jsou v blízkosti areálu Family Park Olešná (parkovací plochy P7 a P8 + VIP hosté a vstupující mají k dispozici parkování v areálu) + další parkingy jsou v okolí přehrady v docházkové vzdálenosti.
Návštěvníci mohou využít ubytování v kempu Olešná, který se nachází u Aquaparku.
V případě zaplnění parkovacíh ploch P7 a P8 u areálu je k dispozici v resortu přehrady Olešné hned několik parkovišť, která se od nás nachází cca 10 minut chůze. Např. parkoviště u hráze na ul. Na Hrázi (v mapě č.1), v době festivalu je možnost podélného parkování na ul. Na Hrázi, další parkoviště (v mapě č.2) se nachází před Střední odbornou školou na adrese Na Hrázi 1449 vč. podélného stání v ulici Na Hrázi. Parkoviště č. 3 se nachází na ul. Palkovická na její slepém rameni s příjezdem z nového kruhového objezdu. Další parkování je možné u Jachtingu, Aquaparku a na dalších plochách v okolí přehrady. Zkrátka i na plechové mazlíčky je pamatováno!

V blízkosti areálu se nachází zastávky městské autobusové dopravy: zastávka Místek – U Škuty (linky: 304, 980, 985) a Místek – Olešná, (linky: 305, 306, 865320), které lze využít k příjezdu na festival.

PARTNEŘI FESTIVALU

Festival AUGUSTIADA 2023 se koná za finanční podpory Statutárního města Frýdek-Místek.

Mediální partner:

Festival se názvem odkazuje na Svatého Augustina, který je patronem všech pivovarníků! Proto na našem festivalu najdete nejen skvělou hudbu, ale také piva, která mají říz:

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

Pořadatel

Augustiada production z.s.
Bahno-Rovňa 1347
738 01 Frýdek-Místek
IČ: 03689336

Spisová značka: L 14021 vedená
u Krajského soudu v Ostravě
Bankovní účet: 2800742458 / 2010

www.augustiada.cz
E-mail: festival@augustiada.cz

Hlavní pořadatel: Petr Menšík
E-mail: festival@augustiada.cz

Technický support

Logo Family Park Olešná

FAMILY PARK OLEŠNÁ
WEST CENTRAL GROUP s.r.o.
se sídlem Bahno-Rovňa 1347
738 01 Frýdek-Místek

Spisová značka: C 37979 vedená
u Krajského soudu v Ostravě
Bankovní účet: 2600444958 / 2010

www.olesna.com
E-mail: info@olesna.com
Provoz a stánkaři: Radek Menšík
E-mail: info@olesna.com

Bezkontaktní platby

V celém areálu se platí pouze přes náramek s čipem, na který vkládáte kredit hotovostí nebo kartou.
Náramek s čipem dostanete na ruku u vstupu po předložení vstupenky.